Loading...
Home 2017-11-08T11:34:26+00:00

MÁCHOVO JEZERO

Staré Splavy nad Máchovým jezerem se vracejí ke svému původnímu lesku noblesní, lázeňské destinace

Prvorepublikové, honosné vily, penziony a hotely jsou pečlivě rekonstruovány a na posledních volných pozemcích se stavějí nové, které se již staly ikonami moderní architektury.

Naše tři projekty přímo nad jezerem nabízejí úchvatné výhledy na nekonečné lesy a hladinu jezera. Přestože jsou v blízkosti kompletní lázeňské infrastruktury, nabízejí pocit nedotčené přírody, klidu a soukromí. Lázeňský vrch a Pobřeží s přístavištěm a jacht klubem jsou prestižní místa této, dnes již exkluzivní lokality pro rekreaci, sport a zábavu. Cesta autem z centra Prahy po dálnici na Mladou Boleslav, nebo romantickou cestou Kokořínským údolím trvá hodinu deset pohodlné jízdy.

Staré splavy protínají turistické i cyklistické trasy, protože okolní lesy jsou skutečným rájem, houbařů, turistů, cyklistů ale i milovníků motocyklů a in- line bruslení, stejně jako jachtařů, rybářů a plážových volejbalistů. Můžete zde absolvovat okružní plavbu po jezeře na parníku nebo využít pravidelnou lodní přepravu mezi Doksy, Starými Splavy a Borným, stejně jako vyhlídkové lety z nedalekého sportovního letiště.

V zimě slouží zamrzlé jezero bruslařům a běžkařům i ledním jachtařům. Ski a cyklo servis je přímo v místě. Soustava řek a rybníků s možnostmi sportovního rybolovu. Golfové hřiště je ve vzdálenosti 20 minut.