Bydlení nad jezeremBydlení nad jezeremBydlení nad jezeremBydlení nad jezerem

Vila Staré SplavyVe vilové části Starých Splavů v ulici Přemyslovská 262, se na okraji borového lesa nachází moderní vila v klasickém stylu, která byla postavena v roce 1995 a je jen 500 m od Máchova jezera.

Vila je velice pečlivě udržována a její interiér procházel každých 5 let změnou a úpravami tak, aby odpovídal modernímu a pohodlném bydlení dle nárokům jejich majitelů. Vila je postavena na parcele o výměře 1032 m2 a je obklopena velice pěkně udržovanou a vzrostlou zahradou, na které se též nachází vyhřívaný krytý bazén. K samotné vile také náleží dům pro hosty o velikosti 3+1 s garáží.

Vila od architekta Pelcla je navržena do čtyř podlaží:

  • Suterén domu je rozdělen na dvě části a to na technickou (strojovna, sklep, 2 sklady, prádelna) a v druhé části je wellness zóna vybavená saunou, fitness, odpočinkovou částí a barem.
  • Přízemí vily je přístupné přes vstupní halu a představuje otevřený obytný prostor se vstupem na terasu a zahradu. Dále se zde nachází kuchyň s jídelnou, koupelna a toaleta.  Halou v přízemí se dostanete přes kruhové schodiště do prvního nadzemního podlaží.
  • První nadzemní podlaží představuje klidovou část domu se třemi ložnicemi s balkóny, pracovnou, prostornou koupelnou a toaletou. V prvním podlaží je též letní terasa.
  • Podkroví je otevřený obytný prostor s několika střešními okny, jehož součástí je i samostatná koupelna s toaletou.


Lokalitamapa